Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Małomiasteczkowa zapyziała chołoto! Jak wam się tak bardzo nie podoba w InterMarche to nie przychodźcie przecież macie inne sklepy! Wszyscy nagle zaczeli się znać na handlu bo są "jaśnie wielmożnymi Panami klijętami" a dziady kupujecie najczęściej najtańszy towar! Europejczycy 3 kategorii na zmywak do Anglii. Kierownik nie jest od tego żeby z mopem latać czy rozkładać towar. Spójrzcie na siebie i swoje "zgrabne pupy" Pozdrawiam klijętów InterMarche
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Małomiasteczkowa zapyziała chołoto! Jak wam się tak bardzo nie podoba w InterMarche to nie przychodźcie przecież macie inne sklepy! Wszyscy nagle zaczeli się znać na handlu bo są "jaśnie wielmożnymi Panami klijętami" a dziady kupujecie najczęściej najtańszy towar! Europejczycy 3 kategorii na zmywak do Anglii. Kierownik nie jest od tego żeby z mopem latać czy rozkładać towar. Spójrzcie na siebie i swoje "zgrabne pupy" Pozdrawiam klijętów InterMarche
 
Małomiasteczkowa zapyziała chołoto! Jak wam się tak bardzo nie podoba w InterMarche to nie przychodźcie przecież macie inne sklepy! Wszyscy nagle zaczeli się znać na handlu bo są "jaśnie wielmożnymi Panami klijętami" a dziady kupujecie najczęściej najtańszy towar! Europejczycy 3 kategorii na zmywak do Anglii. Kierownik nie jest od tego żeby z mopem latać czy rozkładać towar. Spójrzcie na siebie i swoje "zgrabne pupy" Pozdrawiam klijętów InterMarche
uuu ktoś się tu bardzo zdenerwował :) uwierz mi w innych sklepach kierownik pracuje razem z pracownikami , rozkłada towar itd. i korona mu z głowy nie spadnie :) ps. i może jestem małomiasteczkową zapyziałą chołotą ale wieem że pisze się KLIENT a nie klijęt :) :) :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Małomiasteczkowa zapyziała chołoto! Jak wam się tak bardzo nie podoba w InterMarche to nie przychodźcie przecież macie inne sklepy! Wszyscy nagle zaczeli się znać na handlu bo są "jaśnie wielmożnymi Panami klijętami" a dziady kupujecie najczęściej najtańszy towar! Europejczycy 3 kategorii na zmywak do Anglii. Kierownik nie jest od tego żeby z mopem latać czy rozkładać towar. Spójrzcie na siebie i swoje "zgrabne pupy" Pozdrawiam klijętów InterMarche
    Ha ha odezwała się jedna z "kierowniczek" "pseudo kierowniczek" i zachęca do zakupów...no nieźle :) a tak na marginesie "kierowniczko" chołoto pisze sie przez samo H, nie nauczyli na kursie ??? Jest dokładnie tak jak napisałaś wszyscy jesteśmy "JAŚNIE WIELMOŻNYMI PANAMI KLIJENTAMI" i możesz nas cmoknąć w...... :P chociaż może na tym cmokaniu lepiej byś zarobiła ;). I uważaj sobie bo jak my te " dziady" przestaniemy kupować te twoje najtańsze produkty, to ty wylądujesz na bezrobociu i być może "zakręcisz się na mopie :P " i wtedy może będziesz "latać i rozkładać" wielka "kierowniczko" :D :D :D B)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"JAŚNIE WIELMOŻNYMI PANAMI..."- na Pana to trzeba mieć wygląd i P I E N I Ą D Z E ;) To że, w innych sklapach kierownicy rozkładają towar nie znaczy że, w InterMarche mają też to robić. Każdy sklep jest inny i ma inną organizacje pracy oraz inną odpowiedzialność poszczególnych osób. Pozdrawiam. ps do Ostatni Sprawiedliwy nie jesteś obiektywny w swoich ocenach! Przypuszczam że, jesteś byłą pracownicą albo jej mężem. Poziom nie tylko kierowników pozastawia wile do życzenia. Uwierz mi że, reszta personelu na tle kierowników prezentuje się o WIELE GORZEJ. A poztym od oceniania kierowników są prezesi nie Ty "JAŚNIE WIELMOŻNYMI PANIE".      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"zakręcisz się na mopie :P "- widzimy że masz w tym duże doświadczenia... Tak kochana jedna kierowniczka wcale nie była taka święta :)  Ci którzy mają wiedzieć o co chodzi wiedzą...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"JAŚNIE WIELMOŻNYMI PANAMI..."- na Pana to trzeba mieć wygląd i P I E N I Ą D Z E ;) To że, w innych sklapach kierownicy rozkładają towar nie znaczy że, w InterMarche mają też to robić. Każdy sklep jest inny i ma inną organizacje pracy oraz inną odpowiedzialność poszczególnych osób. Pozdrawiam. ps do Ostatni Sprawiedliwy nie jesteś obiektywny w swoich ocenach! Przypuszczam że, jesteś byłą pracownicą albo jej mężem. Poziom nie tylko kierowników pozastawia wile do życzenia. Uwierz mi że, reszta personelu na tle kierowników prezentuje się o WIELE GORZEJ. A poztym od oceniania kierowników są prezesi nie Ty "JAŚNIE WIELMOŻNYMI PANIE".
    Masz jakieś przerośnięte ego, "wielka" kierowniczko a co ty możesz wiedzieć o moim wyglądzie, ja o twoim wiem akurat i porywająca nie jesteś :P :D Właśnie jesteś w wielkim błędzie bo od oceniania pracowników i kierowników jesteśmy MY KLIENCI i mam nadzieje ze czytają to ci twoi prezesi i zobaczą jakiego matoła zatrudnili... :D  Nie jestem ani byłym pracownikiem Inter a mężem z żadnej byłej czy obecnej pracownicy. Jestem zwykłym klientem który robi zakupy nie tylko w Inter, ale tak naburmuszonych pracownic nie widziałem w żadnym innym sklepie... Oceniam Inter bardzo obiektywnie na tle obsługi w innych sklepach. Moim zdaniem kierowniczki wprowadzają złą atmosferę, mądrząc się i ciągle pokazując swoją wyższość na podwładnymi. Także kierowniczki trzeba doszkolić, lub zmienić.... i to na tyle by było "jaśnie wielmożna kierowniczko" :D zatańczysz jeszcze na mopie oj zatańczysz.... :P :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego ktoś uważa że zle piszą zwolnione osoby ja wiem że pracownicy którzy nadal pracują w inter tu mogą się wypowiedzieć a mówią co widzą i to jest  prawda Nie szanuje się pracowników a klientów uważa się za kogoś gorszego  od właścicieli i kierownictwa . Pracownicy mają jedyną okazję pokazać w jakich warunkach pracują i jak kierowniczki działają na psychiką.Jestem osobą która została zwolniona i nie mam zamiaru nikogo oczerniać chodz dużo mogłabym napisać i większośc to prawda co jest napisane na forum w inter nie dzieje sie dobrze i osoby które tam pracują chodzą do pracy z przymusu a to nie o to chodzi .My którzy zostaliśmy zwolnieni do dziśaj nie wiemy za co.Pracowalśmy najlepiej jak mogliśmy jak wiekszośc tam jeszcze pracujących  po 10 godz 7dni w tygodniu tak pracowało się na początku. Wykorzystano nas żeby zatowarować sklep i otworzyć na świeta a potem na bruk bez podania przyczyny zwolnienia . Tak się nie robi państwo prezesowie niektóre osoby zostawił pracę i zaufały nowym pracodawcom i co teraz.Uważam że jesteśmy pokrzywdzeni i wykorzystani . Są to słowa byłych pracownikó i to forum jest poto żeby ludzie się tego dowiedzieli a jak komuś nie pasuje niech tu nie zagląda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"tam pracują chodzą do pracy z przymusu a to nie o to chodzi"- jeżeli tak im źle to zawsze mogą zmienić pracę to wolny kraj. Nie  róbcie z tego sklepu jakiegoś obozu pracy. Przecież nie jest tak źle. W każdej pracy są jakieś sytuacje stresowe nie tylko w tym sklepie. "od oceniania pracowników i kierowników jesteśmy MY KLIENCI"- wolne żarty :D  "a co ty możesz wiedzieć o moim wyglądzie, ja o twoim wiem akurat i porywająca nie jesteś" skoro jest Pan taki odważny na forum to proszę się przedstawić i powiedziec to komuś prosto w oczy. Brak odwagi? Anonimowo to może każdy coś napisać. "Uważam że jesteśmy pokrzywdzeni i wykorzystani."- każdy dostał swoje wypłaty za okres pracy, nie ma żadnych zaległości. A wiadomo że w nowo otwartym sklepie załoga będzie się zmieniać to normalne. Ci którzy dobrze pracowali pracuja dalej i taka jest brutalna prawda.          
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy Państwo! Większość negatywnych opinii które znalazły się na tym forum pochodzi od byłych pracowników oraz ich małżonków bądź rodzin wyżej wymienionych. Dlatego są tendencyjne i krzywdzące. Przecież gdyby było tak źle to sklep zostałby bez personelu. Pracownicy którzy się staraja i wywiązują ze swoich obowiązków pracują dalej. Frustratom i leniom DZIĘKUJEMY! Pozdrawiam obecnych i przyszłych klientów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystko można napisać pani k ale to nie prawda że ktoś żle pracował tylko podpadł np tobie lub innej kierowniczce lub byłyscie zagrożone i prosze nie pierd.... głupot o tym że żle pracowalismy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"tam pracują chodzą do pracy z przymusu a to nie o to chodzi"- jeżeli tak im źle to zawsze mogą zmienić pracę to wolny kraj. Nie  róbcie z tego sklepu jakiegoś obozu pracy. Przecież nie jest tak źle. W każdej pracy są jakieś sytuacje stresowe nie tylko w tym sklepie. "od oceniania pracowników i kierowników jesteśmy MY KLIENCI"- wolne żarty :D  "a co ty możesz wiedzieć o moim wyglądzie, ja o twoim wiem akurat i porywająca nie jesteś" skoro jest Pan taki odważny na forum to proszę się przedstawić i powiedziec to komuś prosto w oczy. Brak odwagi? Anonimowo to może każdy coś napisać. "Uważam że jesteśmy pokrzywdzeni i wykorzystani."- każdy dostał swoje wypłaty za okres pracy, nie ma żadnych zaległości. A wiadomo że w nowo otwartym sklepie załoga będzie się zmieniać to normalne. Ci którzy dobrze pracowali pracuja dalej i taka jest brutalna prawda.
  Ha ha tu kpisz z klientów.... :D
Drodzy Państwo! Większość negatywnych opinii które znalazły się na tym forum pochodzi od byłych pracowników oraz ich małżonków bądź rodzin wyżej wymienionych. Dlatego są tendencyjne i krzywdzące. Przecież gdyby było tak źle to sklep zostałby bez personelu. Pracownicy którzy się staraja i wywiązują ze swoich obowiązków pracują dalej. Frustratom i leniom DZIĘKUJEMY! Pozdrawiam obecnych i przyszłych klientów.
  a tu pozdrawiasz obecnych i przyszłych ha ha no padam :D no widzisz jak zmieniasz swoje zdanie nie dawno jeszcze pisałaś o dziadach którzy kupują w Inter najtańsze rzeczy a teraz mi już na Pan piszesz, szybko się uczysz.... :D. Napisze ci jeszcze raz, to klienci oceniają sklep jego pracowników i kierownictwo a jeśli nie wierzysz to wyjdź np. o 14 na parking i policz samochody przed Inter a później biegiem pod Biedre i tam też policz, zobaczysz różnice, może domyślisz się wreszcie klient nasz a raczej twój Pan....jeśli nie zmienisz podejścia do pracowników i klienta to nic nie osiągniesz.... klient pójdzie do konkurencji :P.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodziło o klientów ale  tylko "Ostatni Sprawiedliwy" ma wielkie problemy. InterMarche jest zupełnie innym sklepem niż biedra. Wystarczy spojrzeć np. woda na paletach itd. Każdy sklep ma swoich klientów. Jak się komuś nie podoba to jego sprawa. Jeszcze raz klient nie jest od tego żeby organizować pracę sklepu i przydzielać obowiązki!!! Ale chyba Pana całe życie poniewierali że, tak Pan krzywo patrzy na ludzi. Frustracja i złośliwość źle wpływa na zdrowie. A w to że nie jest Pan mężem lub byłym pracownikiem ewentualnie rodziną nikt nie wierzy! "wszystko można napisać pani k ale to nie prawda że ktoś żle pracował tylko podpadł np tobie lub innej kierowniczce lub byłyscie zagrożone i prosze nie pierd.... głupot o tym że żle pracowalismy"- tak tak pracownicy są najlepsi a kierownicy źli :)  To czemu tylu pracowników było BEZROBOTNYMI zanim znaleźli prace w tym sklepie? Jak ktoś chce i potrafi pracować to daje sobie radę! "byłyscie zagrożone"- niby przez kogo?          
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodziło o klientów ale  tylko "Ostatni Sprawiedliwy" ma wielkie problemy. InterMarche jest zupełnie innym sklepem niż biedra. Wystarczy spojrzeć np. woda na paletach itd. Każdy sklep ma swoich klientów. Jak się komuś nie podoba to jego sprawa. Jeszcze raz klient nie jest od tego żeby organizować pracę sklepu i przydzielać obowiązki!!! Ale chyba Pana całe życie poniewierali że, tak Pan krzywo patrzy na ludzi. Frustracja i złośliwość źle wpływa na zdrowie. A w to że nie jest Pan mężem lub byłym pracownikiem ewentualnie rodziną nikt nie wierzy! "wszystko można napisać pani k ale to nie prawda że ktoś żle pracował tylko podpadł np tobie lub innej kierowniczce lub byłyscie zagrożone i prosze nie pierd.... głupot o tym że żle pracowalismy"- tak tak pracownicy są najlepsi a kierownicy źli :)  To czemu tylu pracowników było BEZROBOTNYMI zanim znaleźli prace w tym sklepie? Jak ktoś chce i potrafi pracować to daje sobie radę! "byłyscie zagrożone"- niby przez kogo?
    Mi to akurat "lotto" co ty tam sobie o mnie piszesz lub myślisz :P :D czy ja gdzieś napisałem że klient ma organizować pracę sklepu??? Dyrdymały piszesz albo nie umiesz czytać ze zrozumieniem "k"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do K to wy czułyście sie zagrożone i nie mów o bezrobociu bo dużo osób miało pracę a wy jedna z taśmy druga barmanka trzecia z hotelu i to się nazywa praktyka w handlu i o jakiej wodzie ty mówisz zastanów się kobieto a w inter ludzi nie ma i nie będzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprawiedliwy chcesz mi w oczy powiedziec  "ty buraku" ?jestem ciekaw jak to robisz czy bedziesz w stanie i dam ci rade dobrą zastanow sie co piszesz publicznie  na forum bo nie jestes wcale anonimowy zeby ci ktos w najlepszej sytuacji nie dal  pstryczka w nos za te wyzwiska  ktore kierujesz do ludzi  a w gorszej sytuacji bys nie dostał pewnego dnia wezwania do sadu nigdy nie wiesz do kogo piszesz a jak myslisz ze jestes tu anonim to jestes albo oszołomiony ta sytuacja i nie wiesz co robisz albo jests poprostu niedouczony.pozdro kozaku  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do,,K''nie wybielaj się to prawda że zwolnienia były z powodów osobistych np konflikt Mariola pracownik masarni nie ukryjecie tego wiem zależy wam na opini jesteście z tego środowiska lecz prawda jest po stronie większości                                
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprawiedliwy chcesz mi w oczy powiedziec  "ty buraku" ?jestem ciekaw jak to robisz czy bedziesz w stanie i dam ci rade dobrą zastanow sie co piszesz publicznie  na forum bo nie jestes wcale anonimowy zeby ci ktos w najlepszej sytuacji nie dal  pstryczka w nos za te wyzwiska  ktore kierujesz do ludzi  a w gorszej sytuacji bys nie dostał pewnego dnia wezwania do sadu nigdy nie wiesz do kogo piszesz a jak myslisz ze jestes tu anonim to jestes albo oszołomiony ta sytuacja i nie wiesz co robisz albo jests poprostu niedouczony.pozdro kozaku
    Nooooo normalnie wystraszyłem się..... :P :D  Nie strasz, nie strasz.....bo się zesrasz... :D dla ułatwienia ci namiaru może podać kilka cyfr z mojego IP....będzie ci łatwiej szukać... :o
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodziło o klientów ale  tylko "Ostatni Sprawiedliwy" ma wielkie problemy. InterMarche jest zupełnie innym sklepem niż biedra. Wystarczy spojrzeć np. woda na paletach itd. Każdy sklep ma swoich klientów. Jak się komuś nie podoba to jego sprawa. Jeszcze raz klient nie jest od tego żeby organizować pracę sklepu i przydzielać obowiązki!!! Ale chyba Pana całe życie poniewierali że, tak Pan krzywo patrzy na ludzi. Frustracja i złośliwość źle wpływa na zdrowie. A w to że nie jest Pan mężem lub byłym pracownikiem ewentualnie rodziną nikt nie wierzy! "wszystko można napisać pani k ale to nie prawda że ktoś żle pracował tylko podpadł np tobie lub innej kierowniczce lub byłyscie zagrożone i prosze nie pierd.... głupot o tym że żle pracowalismy"- tak tak pracownicy są najlepsi a kierownicy źli :)  To czemu tylu pracowników było BEZROBOTNYMI zanim znaleźli prace w tym sklepie? Jak ktoś chce i potrafi pracować to daje sobie radę! "byłyscie zagrożone"- niby przez kogo?
tak pan krzywo ,- tylko pan Krzysio żle patrzy na ludzi W ODNIESIENIU  DO OPISU HA HA 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowniczki interch marche ladne glupie suki pewnie prezesi zarzadu smyraja je po pępku penisem od srodka :D hahahah zimne glupie wyrachowane suki 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy Państwo! Większość negatywnych opinii które znalazły się na tym forum pochodzi od byłych pracowników oraz ich małżonków bądź rodzin wyżej wymienionych. Dlatego są tendencyjne i krzywdzące. Przecież gdyby było tak źle to sklep zostałby bez personelu. Pracownicy którzy się staraja i wywiązują ze swoich obowiązków pracują dalej. Frustratom i leniom DZIĘKUJEMY! Pozdrawiam obecnych i przyszłych klientów.
 
Drodzy Państwo! Większość negatywnych opinii które znalazły się na tym forum pochodzi od byłych pracowników oraz ich małżonków bądź rodzin wyżej wymienionych. Dlatego są tendencyjne i krzywdzące. Przecież gdyby było tak źle to sklep zostałby bez personelu. Pracownicy którzy się staraja i wywiązują ze swoich obowiązków pracują dalej. Frustratom i leniom DZIĘKUJEMY! Pozdrawiam obecnych i przyszłych klientów.
CO ZA ZMIANA to już nie jesteśmy "małomiasteczkową hołotą" albo dziadami kupującymi najtańszy towar" tylko Drodzy Państwo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 14

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...